Nákupca

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Prešov
Možný termín nástupu:
ihneď
Hlavný
Ponúkame:
- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

- možnosť sebarealizácie, profesijného a osobného rastu

- kvalitné pracovné zázemie a priateľský kolektív

- odborné zaškolenie

- nákup produktov za zvýhodnené ceny

- príspevok zamestnávateľa na stravu nad rámec zákonníka práce

- organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti

- podpora kultúrnych a športových aktivít

- kurz anglického jazyka
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom.

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.
Bidfood Slovensko je súčasťou Bidfood group, ktorá je členom nadnárodnej spoločnosti Bidcorp s celosvetovou pôsobnosťou. Šírkou sortimentu v chladenom a mrazenom segmente je najväčšou spoločnosťou pôsobiacou na trhu. Celoplošná distribúcia zaisťuje každodenný dosah po celom Slovensku. Spoločnosť oslovuje všetky skupiny zákazníkov ako v retaili, tak v gastronómii.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
14.11.2017
Počet videní:
26