Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Bytči a okolí

Ponuky 1-20 z 56

Ponuky práce Bytča a okolie

predavacka,casnicka,dokladanie tov,vypomoc

  Dátum pridania: 1.11.2014

 zDRAVIM.SURNE HLADAM PRACU::ako predavacka,casnicka,dokladanie tovaru,vypomoc v kuchyni , amoze byt aj praca ako montaznicka ci robotnicka alebo upratovacka!Prosim ziadne ponuky financnictvo a pod.!§MAM SOU-ssPU,prax aj skusenosti mam,som flexibilna,smeny mi nevadia,ovladam mocrosoft word,

murár ,obkladač, robotnik,.....

  Dátum pridania: 21.10.2014

  robíme stavebné práce rôzneho druhu.máme v našej partii robotníkov aj s 20 ročnou praxou...Sme spoľahlivy a k práci pristupujeme zodpovedne ,prácu si vážime pretože v dnešných pomeroch je vzácna.HĹADAM práce NAJMä od nového roka cez živnosť. Ak my vieme. čo je práca tak vy musíte vediet čo je pláca ....šPEKULANTI NEVOLAT

Luxusné spoločníčky

  Dátum pridania: 20.10.2014

 Vážené dámy, zaujíma vás práca luxusnej spoločníčky, vytvoríme vám veľmi úspešnú web prezentáciu. Sme silná spoločnosť, s viac ako 12 ročnými skúsenosťami. Dôverujte nám. Čo všetko vám ponúkame a aké sú naše podmienky nájdete na stránke www.spolocnicka.net

Upratovanie

  Dátum pridania: 15.6.2012

 Ponúkam upratovanie, žehlenie príp. iné domáce práce u Vás doma. Upratujem byty, rodinné domy, kancelárske priestory... (vysávanie, umývanie, wc, kúpeľne, umývanie okien, utieranie prachu, žehlenie...atď) Som 20 ročná, diskrétna, čistotná, dochviľna a hlavne pracovitá slečna.Na cene sa určite vieme dohodnúť.

sadrokarton,maliar

  Dátum pridania: 11.6.2012

 Mam 13 rocnu prax v oblasti sadrokartonu,malovanie,stierkovanie,kazetove stropy,zateplovanie interieru,

všetky

  Dátum pridania: 11.6.2012

 Hľadám si brigádu v okolí Považskej Bystrice...je mi jedno v akej oblasti..nástup možný ihneď..

PRÁCA

  Dátum pridania: 9.6.2012

 Ponúkam privyrobenie na počítači, je to jednoduchá práca na doma. Nie sú tu žiadne poplatky. Platí pre celú SR. Pre viac informácií mi píšte na mail.

administratíva

  Dátum pridania: 23.5.2012

 Hľadám prácu ako administratívna pracovníčka, mám strednú odbornú školu + výučný list. Momentálne externe študujem. Ovládam strojopis, anglicky jazyk pokročilo, hospodársku korešpondenciu... Mám aj vodičský preukaz B.

Práca pre Švajčiarsku národnú spoločnosť

  Dátum pridania: 18.5.2012

 Ak hľadáte silnú a tabilnú spoločnosť, ktorá je na Vašej strane a ste komunikatívny a ambiciózny sme tu pre Vás. Dobre platená a zaujímavá práca aj v mieste Vašeho bydliska..

opérka, čašníčka, hosteska, predavačka

  Dátum pridania: 12.5.2012

 Som 18-ročná študentka z Považskej Bystrice . Hľadám brigádu vo vyššie uvedených oboroch...

brigáda

  Dátum pridania: 5.5.2012

 Dobrý deň, mám záujem o brigádu v okolí mesta Žilina, Bytča. Som absolventkou Obchodnej akadémie v Žiline a momentálne študujem na Žilinskej univerzite, odbor sociálna pedagogika. Dňa 29.05. 2012 ukončím prvý stupeň vysokoškolského štúdia. Brigáda by mohla byť : opatrovatelka detí, predavačka, upratovačka a podobne.

Praca na doma

  Dátum pridania: 3.5.2012

 Hladam pracu na doma, som na MD, obšibanie zaclon, pripadne vypomoc pri zakazkovom šiti. Som vyučena krajčirka, praca s PC, pripadne pomoc pri spracovani učtovnictva, ovladam aj sklenarske prace a ramovanie obrazov-prax 8rokov.

Seriózna práca cez internet

  Dátum pridania: 24.4.2012

 

stolár

  Dátum pridania: 12.4.2012

 Hladám prácu...Som vyučený stolár s 15. ročnou praxou v oblasti výroby a montáže atypického nábytku a výroby schodov a dverí s možnosťou práce aj na živnosť.

Upratovanie, administratívna práca ...

  Dátum pridania: 11.4.2012

 Som študentka VŠ, hladam si brigádu ako pomocná sila v domácnosti (upratovanie, žehlenie...), administratívna práca alebo práca s ludmi. Som spolahlivá, komunikatívna a flexibilna.

Elektromechanik, zámočník, zvárač

  Dátum pridania: 26.3.2012

 Hľadáme na prácu v Nemecku samostatných elektromechanikov - Vyhláška. č. 22, zámočníci izometria, zvárači 141 argon. Životopis, certifikáty zaslať na:info@kobi.sk , viac informácii na 0905921999, www.kobi.sk

Zvárači, zámočníci

  Dátum pridania: 14.3.2012

 Hľadáme zváračov na prácu v Nemecku. Špecializácia 141tbw68hl-045. Zámočník, montér, potrubár /izometria/. Požiadavky: ovládanie nemeckého jazyka, vlastné auto, živnosť, scc 018 bezp. práce. Práca je dlhodobá. web: www.kobi.sk Životopis, certifikát zaslať na: info@kobi.sk

Zvárači, zámočníci

  Dátum pridania: 3.3.2012

  Hľadám zváračov, zámočníkov (MIG, MAG, EL) na prácu v Nemecku. web: www.kobi.sk Životopis, certifikát zaslať na: info@kobi.sk

maliar ,naterač.

  Dátum pridania: 27.2.2012

 malovanie ,nater sadrokarton murarske vyspravky,fasady

Murár, sadrokartonista

  Dátum pridania: 20.2.2012

 Hľadám prácu v profesii : murár, sadrokartonista, maliar, zatepľovač, obkladač, ako aj zakladanie podláh a iné stavebné a murárske práce.

Ponuky 1-20 z 56

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Bytči a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang